Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Aquapark Tennisveld Duiken Snorkelen Visserij Kanoën Wandelen Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Turks stoombad Stoomcabine Complete lichaamsmassage Hoofdmassage Rugmassage Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
De 180 m² Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros Tamandaré villa ligt op maar 1 km verwijderd van de Capela de São Benedito en beschikt over fitnesslessen en spatherapie voor het plezier van de gasten. Het vakantiehuis heeft Turkse stoombaden, een Turks stoombad en een stoomcabine en is geschikt voor 10 personen.
Het Praia de Aver o Mar vindt u binnen 10 minuten met de auto weg van de 1-slaapkamer villa. 7 km verwijderd van Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa vindt u Sao Jose Church. De 3-badkamer accommodatie ligt op ongeveer 15 minuten met de auto van Nova Matriz de São Pedro en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.
Gasten kunnen genieten van het uitzicht op de zee vanuit de ramen van de villa. Tot de badkamerfaciliteiten van de woning behoren ook een bidet, een bubbelbad en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
Self-catering faciliteiten zijn onder andere een koelkast, een oven en keukengerei in een eetgedeelte. Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa ligt binnen het bereik van JOBAR Restaurante, waar Braziliaanse gerechten worden geserveerd. Er worden kanoën, tennis en tafeltennis georganiseerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- de Capela de São Benedito100 m
- Mirante3 km
- Guadalupe Beach2,4 km
- strand Carneiros1000 m
- Igreja de Nossa Senhora de Guadalupe1,3 km
- São Benedito-kerk100 m
- Supermercado Barramares3,7 km
- Carneiros Beach1,1 km
- Manguezal Ecoturismo3,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes89 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Toegangssleutel
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Turks stoombad
- Stoomcabine
- Jacuzzi
- Rugmassage
- Hoofdmassage
- Complete lichaamsmassage
- Voetmassage
- Fitnesscentrum
- Duiken
- Snorkelen
- Kanoën
- Wandelen
- Tennisveld
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Visserij
- Openluchtbad
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Voorzieningen voor huisdieren
- Huishouding
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbox
- Kinderwagen
- Bordspellen
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
- Speelzaal
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa te bezoeken?
Gasten van Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa kunnen eten in JOBAR Restaurante restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa?
Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa?
Gasten die in Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Praia de Aver o Mar en Sao Jose Church bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 7 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Bangalo Beira Mar Na Praia Dos Carneiros villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals Turkse stoombaden, een Turks stoombad en een stoomcabine.